geologyidea.com
Viac

Upraviť súradnice výkresu triedy LocationDisplayManger

Upraviť súradnice výkresu triedy LocationDisplayManger


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.


To som si všimol LocationDisplayManger zobrazí značku na obrazovke aktuálneho umiestnenia zariadenia a som za to rád, ale problém je v tom, že musím urobiť malú úpravu pred priamym prevodom b / ca GPS súradníc na moju súradnicu Mapview na mojom súradnici malý rozdiel Hodnoty X a Y. takže predtým musím odpočítať súradnice X a Y o určitú pevnú vzdialenosť LocationDisplayManger umiestnite na túto súradnicu značku. môže mi niekto povedať, či je to možné, a ak áno, ako?


Symbol značky môžete upraviť získaním predvoleného symbolu zLocationDisplayManagera posunutie značky o vašu pevnú vzdialenosť potom nastavte upravený symbol naLocationDisplayManager. Príklad kódu nižšie:

LocationDisplayManager locDispMgr = mMapView.getLocationDisplayManager (); try {// Získajte predvolený symbol značky MarkerSymbol gpsSymbol = locDispMgr.getDefaultSymbol (); // ofsetový symbol na osi x s pevným plavákom gpsSymbol.setOffsetX (5.0f); // ofsetový symbol na osi y s pevným plavákom gpsSymbol.setOffsetY (10.0f); // Nastaviť upravenú predvolenú značku na LocationDisplayManager locDispMgr.setDefaultSymbol (gpsSymbol); } catch (Výnimka e) {e.printStackTrace (); }

Pozri si video: Export výkresu z programu NBL 2014 Trial