Viac

Konvertujete geokód kanadského sčítania ľudu na PSČ?

Konvertujete geokód kanadského sčítania ľudu na PSČ?


Hľadám bezplatný prevod geokódu v dátovom súbore Kanadského sčítania obyvateľstva 2011 na PSČ. Geokód vyzerá nasledovne - 0010002.00.

Rozumiem, že Canada Post predáva súbor PCCF, ktorý to dosiahne.

geocoder.ca má súbor, ktorý bude prevádzať z dlhého a latého na PSČ, ale nevidím, ako previesť pomocou geokódu v súbore sčítania ľudu.

Ospravedlňujeme sa, ak je to zodpovedané inde v tomto fóre, ale pri vyhľadávaní som to nevidel.


Zdá sa, že geokód, na ktorý ste odkazovali, je kód Census Tract. Ak je to tak, nemôžete to ľahko preložiť na poštové smerovacie číslo, pretože poštové smerovacie číslo bude vo všeobecnosti oveľa menšie ako sčítací trakt, rovnako ako väčšina ostatných úrovní geografie kanadského sčítania ľudu.

Konverzia zo sčítania ľudu na poštovú geografiu je mimoriadne zložitý a zložitý problém, ktorý je potrebné vyriešiť. Tieto dva typy geografie sú vo všeobecnosti nekompatibilné, pretože boli vyvinuté na dva veľmi odlišné účely. Vo väčšine prípadov sa neprekrývajú čisto, takže získate priestorový vzťah mnoho k mnohým, ktorý sa nedá vyriešiť jednoducho ani ľahko. Z tohto dôvodu môže Canada Post stále predávať PCCF, vynaložilo veľké úsilie na zosúladenie týchto dvoch geografických rámcov.