Viac

Inzerujte ďalej

Inzerujte ďalejZacielte na celý web, konkrétne stránky alebo konkrétnu reklamnú jednotku

Cieľové presné stránky: Chcete, aby sa vaše reklamy zobrazovali na našej stránke o minerálnych právach? Ako je to s našou stránkou o Utica Shale, Tanzanite alebo Granite? Google Adwords má nástroje, ktoré vám pomôžu zacieliť na konkrétne stránky na ľubovoľnej webovej stránke, ktorá zobrazuje reklamy zo služby Google Adsense. Nasmerujte svoje reklamy na ľudí, ktorí majú zaujímavé témy, ktoré súvisia s tým, čo inzerujete.

Prečo inzerovať?

je jedným z popredných webových stránok o vede o Zemi na internete. Každý mesiac dorazí viac ako dva milióny návštevníkov na spravodajstvo, výskum, referencie, vzdelávanie a zvedavosť.

Naše publikum zahŕňa: geológov, profesorov, študentov a učiteľov. Väčšina našich návštevníkov však nie je geológmi ani študentmi geológie. Namiesto toho sú typickými občanmi, ktorí sa zaujímajú o témy z oblasti vied o Zemi dostatočne na to, aby navštívili vyhľadávací nástroj a požiadali ho.

Títo návštevníci hľadali témy ako „minerálne práva“, „tanzanity“, „Utica Shale“ alebo „žula“. Ak je vaším cieľom osloviť širokú škálu ľudí, ktorí sa zaujímajú o témy ako: geológia, veda o Zemi, horniny, minerály, drahé kamene, mapy, zemný plyn, geologické zdroje, geologické riziká a vedecké správy, potom by to mohlo byť ideálny web pre vaše reklamy.

Naši návštevníci sem prichádzajú, aby si prečítali konkrétne témy. Ak teda máme na našej webovej stránke obsah, ktorý zodpovedá záujmom potenciálneho zákazníka, klienta, voliča alebo čokoľvek, mali by ste inzerovať. Nebudete platiť vysoko konkurenčné ceny účtované vo vyhľadávacom nástroji a vaše reklamy sa budú zobrazovať zainteresovaným ľuďom namiesto „masových“.

Ak vás zaujíma predovšetkým oslovenie profesionálnych geológov, bude to menšina návštevníkov. Váš rozpočet na reklamu by sa mohol lepšie minúť na webové stránky a publikácie, ktoré sú napísané konkrétne pre geológov. Príklady sú časopisy, časopisy a webové stránky profesijných spoločností. Nechceme, aby ste míňali svoje peniaze, ak naše publikum nezodpovedá vašim cieľom.

Cieľové presné stránky: Chcete, aby sa vaše reklamy zobrazovali na našej stránke o minerálnych právach? Ako je to s našou stránkou o Utica Shale, Tanzanite alebo Granite? Google Adwords má funkciu umiestnení v reklamnej sieti, ktorá vám môže pomôcť zacieliť na konkrétne stránky na ľubovoľnej webovej stránke, na ktorej sa zobrazujú reklamy zo služby Google Adsense. Neinzerujte každému, inzerujte iba ľuďom, ktorí čítajú informácie o produktoch, ktoré predávate alebo ktoré majú obavy alebo záujmy v konkrétnych témach.

Odkiaľ pochádzajú naše reklamy?

Každá reklama, ktorá sa zobrazuje na, sa zobrazuje prostredníctvom služby Google Adwords. Používanie služby AdWords je veľmi jednoduché. Inzerenti všetkých veľkostí nakupujú reklamy na tomto webe pomocou služby Google Adwords.

Upozorňujeme, že za žiadnych okolností nepredávame žiadne reklamy priamo nikomu. Máme veľmi malý personál a potrebujeme tráviť 100% času vytváraním nového obsahu pre našich návštevníkov. Ak chcete inzerovať, je jediný spôsob, ako Google Adsense.

Ako môžete inzerovať tu

Google Adwords je aukčný systém, ktorý vám umožňuje zacieliť reklamy štyrmi rôznymi spôsobmi.

  1. Môžete použiť ichzacielenie na umiestnenie“, ktorý nasmeruje vaše reklamy na konkrétny web (napríklad).
  2. Môžete použiť ichzacielenie na kľúčové slová“, ktorý nasmeruje vaše reklamy na webové stránky, ktoré súvisia s konkrétnou témou (napríklad„ Marcellus Shale “).
  3. Môžeš použiť "zacielenie na umiestnenie a potom pridajte kľúčové slová“nasmerovať svoje reklamy na stránky na konkrétnej webovej stránke s konkrétnou témou (napríklad na stránky, ktoré sú relevantné pre„ Marcellus Shale “).
  4. Nakoniec môžete použiť „geografické zacielenie„, aby sa vaše reklamy zobrazovali ľuďom v konkrétnych krajinách, konkrétnych štátoch alebo konkrétnych oblastiach metra. (Reklamy môžete zobrazovať ľuďom, ktorí hľadali„ práva na nerastné bohatstvo “v štátoch nad Marcellus Shale!)
Nie je to mocný spôsob, ako zobrazovať vaše reklamy tým správnym ľuďom a ako ušetriť peniaze tým, že ich nezobrazujete ostatným?

Koľko to stojí?

Google Adwords určuje umiestnenie vašej reklamy prostredníctvom automatizovanej aukcie. Google poviete, koľko ste ochotní zaplatiť za návštevníka (alebo za zobrazenie reklamy alebo za predaj), potom spoločnosť Google použije túto cenovú ponuku na určenie, či sa vaša reklama zobrazí a kde. Čím viac ponúkate, tým vyššia je pravdepodobnosť, že sa vaša reklama zobrazí. Môžete tiež nastaviť denný rozpočet, aby ste obmedzili svoje výdavky alebo naplánovali zobrazovanie svojich reklám v konkrétnych časoch dňa.

Služba Google AdWords zabezpečí rýchle fungovanie vašich reklám. Ak už máte účet, vaše reklamy sa môžu objaviť na našej stránke a na ďalších vedeckých stránkach na webe behom niekoľkých minút. Ak nemáte účet, pravdepodobne sa vaše reklamy môžu zobraziť na webových stránkach podľa vášho výberu v ten istý deň.

Pozor reklamné siete a kupujúci reklamného priestoru

Ak zastupujete inú reklamnú sieť, uvedomte si, že sme so spoločnosťou Google úplne spokojní a netestujeme iné reklamy. Ak kupujete reklamný priestor, vedzte, že reklamný priestor nepredávame nikomu priamo. Zacieľte naše stránky pomocou služby Google AdWords.


Pozri si video: Bazár pre ženy Vás srdečne pozýva na novú webovú stránku!