Viac

Gem Minerálne súpravy - Gem Minerálne zbierky

Gem Minerálne súpravy - Gem Minerálne zbierky


Gem Mineral Study Kit

Táto zbierka obsahuje pätnásť vzoriek, z ktorých každá predstavuje jeden drahokam alebo materiál v neopracovanom stave. Príklady drahokamov, ktoré môžu byť zahrnuté: korund, turmalín, obsidián, amazonit, ružový kremeň, granát, skamenené drevo, ametyst, dymový dym, aventurín, chalcedón, achát, jaspis a ďalšie. Vzorky predstavujú typ materiálu, ktorý sa používa na výber drahokamu, ale nie sú nevyhnutne vysokej kvality na výrobu hotového drahokamu. Balené v atraktívnej krabičke na vzorky s plastovým podnosom, aby bola vaša zbierka usporiadaná. Veľkosť vzoriek je v rozsahu od približne 1/2 palca do viac ako 1 palec v maximálnom rozmere. Najmenšie vzorky sú umiestnené v malej plastovej nádobe na vzorky, aby sa uľahčila manipulácia a skladovanie. Kliknutím na obrázok zobrazíte väčšiu a podrobnejšiu fotografiu.

Zbierka drahokamov minerálnych predmetov

Táto zbierka obsahuje tridsaťšesť vzoriek, z ktorých každá predstavuje jeden drahokam alebo materiál v neopracovanom stave. Zahrnuté sú vzácne aj polodrahokamy, ale nie všetky sú v drahokamovej forme. Príklady drahokamov, ktoré môžu byť obsiahnuté: ružový kremeň, ametyst, citrín, dymový kremeň, skalný kryštál, chalcedón, amazonit, mikroklín, žltý jaspis, červený jaspis, aventurín, opál, apatit, zrnitý kremeň, akvamarín, sodalit, malachit, korund topaz, rodonit, oligoklasa, bytownit, chryzokol, nefrit, granát, labradorit, zirkón, olivín, turmalín, lapis lazuli, tyrkysová. Balené v atraktívnej krabičke na vzorky s plastovým podnosom, aby bola vaša zbierka usporiadaná. Veľkosť vzoriek je v rozsahu od približne 1/8 palca do viac ako 1 palec v maximálnom rozmere. Najmenšie vzorky sú umiestnené v malej plastovej nádobe na vzorky, aby sa uľahčila manipulácia a skladovanie. Kliknutím na obrázok zobrazíte väčšiu a podrobnejšiu fotografiu.

Ručné šošovky - vreckové lupy (10x)

Geológovia pracujúci v teréne, laboratóriu alebo v kancelárii často potrebujú dôkladne preskúmať skaly, sedimenty, pôdy, piesok, minerály a ďalšie materiály s malými vlastnosťami. Ručné šošovky poskytujú rýchly a ľahký spôsob vykonania tejto práce. Je dôležité, aby horninu dôkladne preskúmali, aby identifikovali minerály, videli veľkosť a tvar zŕn, hľadali malé fosílie alebo kryštály, potvrdili výsledky testu tvrdosti a oveľa viac. Kliknite pre viac informácií.