geologyidea.com
Viac

Existuje spôsob, ako získať dáta dlaždíc offline pre Cesium?

Existuje spôsob, ako získať dáta dlaždíc offline pre Cesium?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.


Chcel by som pracovať s firmou Cesium (www.cesiumjs.org) bez akéhokoľvek pripojenia na internet. Dokumentácia poskytuje sprievodcu pre prácu v režime offline a predstavuje spôsob importu dlaždíc (pozri https://github.com/AnalyticalGraphicsInc/cesium/wiki/Offline-Guide). Týmto spôsobom sa však neimportujú údaje, ktoré má použiť TerrainProvider.

Existuje spôsob, ako poskytnúť údaje lokálne alebo prostredníctvom miestnej medzipamäte? O malom teréne viem z http://cesiumjs.org/data-and-assets/terrain/small-terrain.html. Potrebujem však jemnejší detail terénu.


Tiledata budete musieť svojej žiadosti nejako naservírovať. Terénny server STK je jedným z riešení, ktoré vytvára aj hostí dlaždice. Nie je nezvyčajné, že terénny server hostuje terén a poskytuje ho aplikácii Cesium bežiacej na rovnakom stroji.

Upozorňujeme, že server STK Terrain je komerčná aplikácia postavená hlavnými podporovateľmi Cesia. Ak si chcete vyskúšať demo licencie, ponúkame ich.


vytvorte nejaké TMS, Google XYZ alebo mbtiles s mapovým obkladačom alebo tilemill a poskytujte ich lokálne s dlaždicami-serverom-php alebo prenosným serverom základnej mapy ako WMTS