Mapy

Zbierka máp Washington

Zbierka máp WashingtonMapa mesta Washington County:


Táto mapa zobrazuje 39 krajov Washingtonu. K dispozícii je aj podrobná mapa Washingtonskej župy s mestami okresných miest.
Washington
na nástennej mape USA
Washington Delorme Atlas
Washington v aplikácii Google Earth

Mapa miest Washington:


Táto mapa zobrazuje mnoho dôležitých miest Washingtonu a najdôležitejšie cesty. Medzi dôležité severojužné trasy patria: Interstate 5 a Interstate 405. Medzi dôležité východno-západné trasy patria: Interstate 82 a Interstate 90. Máme tiež podrobnejšiu mapu miest Washington.

Fyzická mapa vo Washingtone:


Táto washingtonská odtieňová mapa reliéfu ukazuje hlavné fyzické črty štátu. Ďalšie pekné pohľady na štát nájdete v satelitnom obrázku vo Washingtone alebo na mape Washingtonu od spoločnosti Google.

Mapa mesta Washington Rivers:


Táto mapa zobrazuje hlavné toky a rieky Washingtonu a niektoré väčšie jazerá. Washington je v povodí Tichého oceánu. Väčšina východného Washingtonu sa vlieva do Tichého oceánu cez rieku Columbia. Prúdy v západnej časti štátu sa vlievajú do Puget Sound a Tichého oceánu. Väčšina týchto jazier a potokov je zreteľne viditeľná na satelitnom obrázku vo Washingtone. Máme tiež stránku o vodných zdrojoch vo Washingtone.

Mapa nadmorskej výšky vo Washingtone:


Toto je všeobecná topografická mapa Washingtonu. Ukazuje výškové trendy v celom štáte. Podrobné topografické mapy a letecké fotografie Washingtonu sú k dispozícii v obchode. Ak sa chcete dozvedieť viac o Mt. Ranier na 14 411 stôp - najvyšší bod vo Washingtone. Najnižším bodom je Tichý oceán na úrovni mora.