Mapy

Zbierka máp Dakota

Zbierka máp DakotaMapa Južnej Dakoty:


Táto mapa zobrazuje 66 okresov Južnej Dakoty. K dispozícii je aj podrobná mapa okresov Južná Dakota s miestnymi mestami.
Južná Dakota
na nástennej mape USA
Atlas južnej Dakoty
Južná Dakota v aplikácii Google Earth

Mapa miest Južnej Dakoty:


Táto mapa zobrazuje mnoho dôležitých miest a najdôležitejších ciest Južnej Dakoty. Dôležitá trasa sever - juh je Interstate 29. Dôležitá trasa východ - západ je Interstate 90. Máme tiež podrobnejšiu mapu miest Južná Dakota.

Fyzická mapa južnej Dakoty:


Táto mapa s vyznačenými odtieňmi južnej Dakoty ukazuje hlavné fyzické črty štátu. Ďalšie pekné pohľady na štát nájdete v satelitnom obrázku v Južnej Dakote alebo na mape Južnej Dakoty od spoločnosti Google.

Rieky Južná Dakota:


Táto mapa zobrazuje hlavné toky a rieky Južnej Dakoty a niektoré z väčších jazier. Väčšina Južnej Dakoty sa nachádza v Mexickom zálive. Väčšina odtokov v tejto oblasti opúšťa štát cez rieky Missouri, James, Vermillion a Big Sioux. Veľmi malá oblasť v severovýchodnom rohu štátu je vo vodách Arktického oceánu. Väčšina týchto jazier a potokov je zreteľne viditeľná na satelitnom snímke Južnej Dakoty. Máme tiež stránku o vodných zdrojoch v Južnej Dakote.

Nadmorská výška Mapa:


Toto je všeobecná topografická mapa Južnej Dakoty. Zobrazuje výškové trendy v celom štáte. V obchode sú k dispozícii podrobné topografické mapy a letecké fotografie Južnej Dakoty. Pozrite sa na našu štátnu mapu najvyšších bodov, aby ste sa dozvedeli viac o Harney Peak na 7 242 stôp - najvyšší bod v Južnej Dakote. Najnižším bodom je Big Stone Lake na 966 stôp.