Viac

GetTileUrlFunction Openlayers 3

GetTileUrlFunction Openlayers 3


Mám funkciu quadkey, aby som sa pokúsil dostať k zdroju iného ako Bing, ktorý používa quadkey, ale vráti 404s zakaždým, aj keď je to požiadavka vyzerá správne. Namiesto toho mi napadlo, či by som sa nemal pokúsiť preniesť vlastnú adresu URL do vrstvy ol.source.BingMaps? Pozrel som sa na API a našiel som getTileUrlFunction / setTileUrlFunction, ale nemôžem nájsť žiadne príklady, ktoré by demonštrovali, ako ho používať. Na moju pôvodnú otázku láskavo odpovedal Alvin Lindstam, ale zatiaľ som nemal žiadny úspech.

Zaujímalo by ma, či je getTileUrlFunction správny prístup alebo či sa mám pokúsiť použiť nekompilovanú verziu Openlayers a pokúsiť sa rozšíriť základnú triedu? Môj javascript v skutočnosti nie je v tomto rozsahu a vlastne by som nevedel, kde začať, ale v prípade potreby by som mohol duplikovať BingSource, dať mu nový názov a vložiť inú adresu URL?

Zo základného adresára je cesta nasledovná: /50k/1202/0031/3033/12020031303302.ipic Moja funkcia preto vráti toto:

návrat baseURL + z + "/" + quadkey (x, y, z) + ".ipic";

Som si istý, že to nemusí mať veľký zmysel, a preto som vytvoril husle, ktoré sa pokúsim demonštrovať. Všetky tieto dlaždice fungujú perfektne v starej aplikácii Silverlight, ale nemôžem ich načítať a môj klient je mierne povedané netechnický!


Pozri si video: Curso OpenLayers 3 - Clase 0