Mapy

Togo mapa a satelitný obrázok

Togo mapa a satelitný obrázokTogo pohraničné krajiny:

Benin, Burkina Faso, Ghana

Regionálne mapy:

Mapa Afriky, mapa sveta

Kde je Togo?


Togo satelitný obrazInformácie o Togu:

Togo sa nachádza v západnej Afrike. Togo ohraničuje Guinejský záliv, Ghana na západ, Burkina Faso na sever a Benin na východ.

Preskúmajte Togo pomocou aplikácie Google Earth:

Google Earth je bezplatný program od spoločnosti Google, ktorý vám umožní prezrieť si satelitné snímky, ktoré ukazujú fantastické detaily o mestách a krajinách Togu a celej Afriky. Funguje na vašom stolnom počítači, tablete alebo mobilnom telefóne. Obrázky v mnohých oblastiach sú dostatočne podrobné, aby ste mohli vidieť domy, vozidlá a dokonca aj ľudí na ulici mesta. Aplikácia Google Earth je bezplatná a ľahko použiteľná.

Togo na mape sveta:

Togo je jednou z takmer 200 krajín, ktorá je ilustrovaná na našej laminátovej mape sveta v Blue Ocean. Táto mapa zobrazuje kombináciu politických a fyzických prvkov. Zahŕňa hranice krajiny, hlavné mestá, veľké hory v tieni, hĺbku oceánu v modrej farbe a mnoho ďalších funkcií. Je to skvelá mapa pre študentov, školy, kancelárie a všade tam, kde je potrebná pekná mapa sveta pre vzdelávanie, zobrazenie alebo dekoráciu.

Togo na veľkej múre v Afrike:

Ak vás zaujíma Togo a geografia Afriky, naša veľká laminovaná mapa Afriky môže byť práve tým, čo potrebujete. Je to veľká politická mapa Afriky, ktorá zobrazuje farebné alebo tieňované reliéfy mnohých fyzických čŕt kontinentu. Na mape sú zobrazené hlavné jazerá, rieky, mestá, cesty, hranice krajín, pobrežia a okolité ostrovy.

Togo Cities:

Agbodrafo, Aneho, Atakpame, Bassar, Blitta, Bogou, Dapaong, Kante, Kpalime, Lama-Kara, Lokossa, Lome, Mango, Notse, Sokode, Tchamba, Tsevie a Vogan.

Togo Locations:

Atlantický oceán, Guinejský záliv a rieka Mono.

Togo Prírodné zdroje:

Togo má niekoľko prírodných zdrojov, z ktorých niektoré sú vápenec, mramor, fosfáty a orná pôda.

Togo Natural Hazards:

V severnej časti Togu môže horúci suchý veterný vietor znížiť viditeľnosť počas zimných mesiacov. Medzi ďalšie prírodné riziká pre túto krajinu patria periodické suchá.

Togo Environmentálne problémy:

Environmentálnym problémom pre Togo je znečistenie vody, ktoré predstavuje nebezpečenstvo pre zdravie a bránilo rybárskemu priemyslu. V mestských oblastiach narastá znečistenie ovzdušia. Využitie dreva na pohonné hmoty a lomové a horľavé poľnohospodárstvo sa pripisuje odlesňovaniu krajiny.