geologyidea.com

Kategórie: Zlato


Bláznovo zlato Zlato

Bláznovo zlato

Nenechajte sa zmiasť: Tieto rýchle testy oddeľujú pyrit od skutočného zlata. Článok: Hobart M. King, Ph.D., RPG Pyrit s pruhmi: Zhluk kryštálov kubických pyritov vykazujúcich výrazné pruhy. Autorské práva na fotografie iStockphoto / Johanna Poetsch. Čo je zlato blázna? "Bláznovo zlato" je bežná prezývka pre pyrit.

Čítajte Viac
Videá: Ako posúvať za zlato Zlato

Videá: Ako posúvať za zlato

Inštrukcie, tipy a techniky rýžovania Gary Smith, zlatý rýžovač z Britskej Kolumbie so 40 ročnými skúsenosťami, predvádza svoje rýžovacie metódy a poskytuje rady. Naučte sa, ako posúvať za zlato Najlepším spôsobom, ako sa dozvedieť viac o posúvaní za zlato, je pozorovať techniky úspešného posúvania. Aj keď metódy týchto štyroch pancierov nie sú identické, majú spoločné dva ciele: prinútiť ťažké častice zlata, aby sa usadili na spodnej časti panvy intenzívnym pretrepaním zmesi sedimentu a vody, znížením množstva sedimentu v panve jemným umytím vrchná vrstva materiálu Sledujte, ako každý zo štyroch panelov dosahuje tieto dva ciele.

Čítajte Viac
Zlato Zlato

Zlato

Stručná história použitia, prieskumu, ťažby a ťažby zlata Zverejnená v publikácii všeobecného záujmu USGS Harolda Kirkema, Williama L. Newmana a Rogera P. Ashleyho egyptského zlata: remeselníci starovekých civilizácií používali zlato bohato pri zdobení hrobiek a chrámov a V Egypte sa našli zlaté predmety vyrobené pred viac ako 5 000 rokmi.

Čítajte Viac
Najdôležitejšie nástroje na vyhľadávanie zlata Zlato

Najdôležitejšie nástroje na vyhľadávanie zlata

Lopaty, panvice, bagre a iné fyzikálne nástroje sú bez vedomia takmer zbytočné. Článok: Hobart M. King, Ph.D., RPG Zlaté panvice: Väčšina ľudí si okamžite myslí, že zlatá panva je najdôležitejším nástrojom na vyhľadávanie zlata. Mozog je však povinný ho ovládať, vybrať správne miesto na toku, získať povolenie na vstup do krajiny a rozhodnúť sa, že krajina má potenciál.

Čítajte Viac
Vyhliadky na zlato v Spojených štátoch Zlato

Vyhliadky na zlato v Spojených štátoch

Publikované z publikácie „Vyhliadky na zlato v Spojených štátoch“, publikácie všeobecného záujmu, ktorú zverejnila americká geologická služba Harold Kirkemo. Lode gold: Zlatá ruda z epitelermálneho ložiska v Olinghouse. Keď sa zlato nachádza v horninách, kde vykryštalizovalo, je známe ako „ložisko lode“. Obrázok USGS. Mnoho odmien za nájdenie zlata Každý, kto dychtí po zlate, dúfa, že bude odmenený trblietkami farieb v jemnom materiáli zhromaždenom v spodnej časti panvice.

Čítajte Viac