Kategórie: Viac


Troglobity: Zvieratá, ktoré žijú v jaskyni Viac

Troglobity: Zvieratá, ktoré žijú v jaskyni

Článok: Hobart M. King, Ph.D., RPG Jaskynný slimák: Jaskyňa Tumbling Creek, Antrobia culveri, je slepý albín. Public Domain photo David Ashley z USA Fish and Wildlife Service. Čo sú troglobity? Troglobity sú malé stvorenia, ktoré sa prispôsobili trvalému životu v jaskyni. Sú tak dobre prispôsobení životu v jaskyni, že by nemohli prežiť v povrchovom prostredí.

Čítajte Viac
Mohorovičićova diskontinuita - Moho Viac

Mohorovičićova diskontinuita - Moho

Článok: Hobart M. King, Ph.D., RPG Moho: Obrázok vnútornej štruktúry Zeme USGS - Mohorovicic Discontinuity (červená čiara) pridal. Čo je Mohorovičićova diskontinuita? Mohorovicova diskontinuita, alebo „Moho“, je hranicou medzi kôrou a plášťom. Červená čiara v diagrame zobrazuje jeho umiestnenie.

Čítajte Viac
Často kladené otázky Viac

Často kladené otázky

Na väčšinu otázok pre návštevníkov môžete odpovedať na jednom z nižšie uvedených odkazov. Naši malí pracovníci nedokážu telefonicky ani e-mailom uskutočniť konzultácie. Právne podmienky používania Informácie o ochrane osobných údajov Informácie o reklame na mapách, fotografiách a obrázkoch Geologické mapy Mapy Fotografie, obrázky, grafy a umenie Študenti, domáce úlohy a správy Informácie pre správy Výber kolégia Geológia Školy Zamestnanie a kariéra Informácie o zamestnaní Výber kolégia Rock and Mineral Identifikácia Hornina, minerál, klenot, fosília Identifikácia meteoritu Identifikácia Ďalšie otázky?

Čítajte Viac
Mapa funkcií morského dna Severného ľadového oceánu Viac

Mapa funkcií morského dna Severného ľadového oceánu

Hlavné povodia, hrebene, police a batymetria Článok: Hobart M. King, Ph.D., RPG Mapa funkcií morského dna Severného ľadového oceánu s poznámkami o názvoch prvkov morského dna. Severozápadný priechod - Severné more: Mapa znázorňujúca geografický rozsah Severného ľadového oceánu (ako tmavomodrý odtieň).

Čítajte Viac
Vyučovanie vedy o Zemi Viac

Vyučovanie vedy o Zemi

Zbierka aktivít a učebných plánov v triede Tu je zoznam učebných zdrojov, ktoré je možné ľahko modifikovať a začleniť do učebne prírodovedných predmetov. Domáce astronomické zemetrasenia mapy erózie doštičky tektonické horniny a minerály sopky voda počasie domáce astronomické horniny a minerály vodné sopky doštičky tektonika zemetrasenia meteorologické mapy kamene - Igneous, Metamorphic & Sedimentárne horniny a minerály: Fotografie horľavých, sedimentárnych a metamorfovaných hornín, ktoré môžete zdieľať cez počítačová projekcia alebo zadanie ako štúdia.

Čítajte Viac
Rock Tumblers Viac

Rock Tumblers

Stroje, ktoré odhaľujú skrytú krásu hornín a minerálov. Rock Tumbler Kit: Väčšina malých rockových pohárikov sa predáva ako súprava, ktorá obsahuje: bubnový stroj, bubnový valec, pokyny, drvenú horninu, brúsny piesok a lesk. Pohárik zobrazený na obrázku vyššie je MP-1 Thumlerovho zariadenia, ktoré sa predáva s malým gumeným valcom.

Čítajte Viac
Vyhýbanie sa kliešťom a kliešťovým chorobám Viac

Vyhýbanie sa kliešťom a kliešťovým chorobám

Lyme Disease and Rocky Mountain Spotted Fever sú nebezpečenstvom pre ľudí, ktorí pracujú alebo hrajú vonku. Autor: Hobart M. King, Ph.D., RPG Deer Tick - kliešť Blacklegged Tick Deer: Fotografie čierneho legu, známeho tiež ako jeleň kliešť (Ixodes scapularis). Obrázok Národného inštitútu pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci / Centrum pre kontrolu chorôb.

Čítajte Viac
Inzerujte ďalej Viac

Inzerujte ďalej

Zacielenie na celý web, konkrétne stránky alebo konkrétnu reklamnú jednotku Zacieliť na presné stránky: Chcete, aby sa vaše reklamy zobrazovali na našej stránke o právach minerálov? Ako je to s našou stránkou o Utica Shale, Tanzanite alebo Granite? Google Adwords má nástroje, ktoré vám pomôžu zacieliť na konkrétne stránky na ľubovoľnej webovej stránke, ktorá zobrazuje reklamy zo služby Google Adsense.

Čítajte Viac
PuffinPaper Viac

PuffinPaper

Syntetický nepremokavý papier 8 mil. 10 mil. 8-1 / 2 "x 11" 8-1 / 2 "x 11", ľahký, štandardný, jednostranná tlač, 25% hrubšie 25 listov - 17,99 dolárov 25 listov - 19,99 dolárov 50 listov - 29,99 dolárov 50 listov - 35,99 dolárov 100 listov - 49,99 dolárov 100 listov - 63,99 dolárov 500 listov - 234,99 dolárov 500 listov - 289,99 dolárov PuffinPaper je vaša ľahká voľba pre nepremokavý papier.

Čítajte Viac
Meteority z Vesta Asteroid Viac

Meteority z Vesta Asteroid

Predpokladá sa, že približne 5% meteoritov nájdených na Zemi má vplyv na Vesta. asteroid Vesta. Fotografované v prechádzajúcom svetle pod skríženými polarizátormi ukazujú tieto minerálne zloženie a textúru meteoritov.

Čítajte Viac
Typy máp Viac

Typy máp

Existujú tisíce typov máp. Tu sú niektoré z najpopulárnejších. Článok: Hobart M. King, Ph.D., RPG a mapa Junkie Rôzne typy máp Rôzne typy máp: Tu je niekoľko príkladov rôznych typov máp diskutovaných v tomto článku. V smere hodinových ručičiek zľava hore: mapa počasia, topografická mapa, politická mapa, digitálna mapa ulíc, mapa príjmov a geologická mapa.

Čítajte Viac
Postgraduálne štúdium geológie - postgraduálny študentský život Viac

Postgraduálne štúdium geológie - postgraduálny študentský život

Profesor Nicholas Pinter, Katedra zemských a planetárnych vied, UC Davis. Práve ste prišli na prvý deň geologickej školy. Vitajte v nasledujúcich 2-10 rokoch svojho života! Váš program môže byť hlavné výskumné oddelenie so 40 členmi fakulty alebo malé liberálne umelecké školy s málo využívaným titulom MS.

Čítajte Viac
Čo môžete očakávať v tábore geológie Field Viac

Čo môžete očakávať v tábore geológie Field

Eric Ferré, Katedra geológie, Univerzita Southern Illinois University, opýtaný, a Emily Ferré, autorka. Mapovanie orla v Elk Basin, WY. Foto: Eric Ferré. Terénny tábor geológie s najnáročnejším vysokoškolským vzdelaním bude pravdepodobne najnáročnejším kurzom vášho vysokoškolského vzdelávania, ale bude to tiež najúspešnejší.

Čítajte Viac
Kde je Arktída? Čo je to hranica? Viac

Kde je Arktída? Čo je to hranica?

Článok: Hobart M. King, Ph.D., RPG Arktická ľadová mapa: Tento obrázok ukazuje rozsah arktického ľadu 11. septembra 2015. Snímky NASA Earth Observatory od Jesseho Allena pomocou údajov z Advanced Radiowave Meter 2 (AMSR2) na satelite 1-Water (GCOM-W1) Global Observation Mission Mission.

Čítajte Viac
Prieskum geológovia Viac

Prieskum geológovia

Článok: Hobart M. King, Ph.D., RPG Geológ zbierajúci vzorky hornín v Afganistane v rámci hodnotenia nerastných surovín. V rokoch 2005 až 2007 geológovia z Geologického prieskumu Spojených štátov spolupracovali s geologickým prieskumom Afganistanu na hodnotení známych a doteraz neobjavených nerastných zdrojov.

Čítajte Viac
Satelitné obrazy krajín, štátov, amerických miest a svetových miest Viac

Satelitné obrazy krajín, štátov, amerických miest a svetových miest

Satelitné zobrazenie Delenga Delta Selenga Delta sa nachádza na juhovýchodnom pobreží jazera Bajkal, najhlbšieho a najväčšieho jazera na svete. Zdarma na stiahnutie zadarmo Google Earth Zadarmo softvér Google Earth vám umožňuje prehliadať bezproblémové satelitné obrázky z celého sveta. Zadarmo. Satelitné obrazy z USA v USA Satelitné obrazy z USA: Pozrite sa, ako pôsobivý je váš štát na obrázku vytvorenom z údajov NASA Landsat GeoCover.

Čítajte Viac
Články a informácie o všeobecnej geológii Viac

Články a informácie o všeobecnej geológii

Igneous and Volcanic Igneous and Volcanic Uvádza úvod do toho, ako sa tieto horniny vyskytujú pod a nad zemou. Gifts That Rock Gifts That Rock - Aké sú najobľúbenejšie darčekové predmety v obchode? Čo sú minerály? Minerály sú stavebnými kameňmi našej spoločnosti. Výrobky, ktoré sa s nimi vyrábajú, používame každý deň.

Čítajte Viac
Skalné ľadovce Viac

Skalné ľadovce

Článok: Hobart M. King, Ph.D., RPG Ľadovec: Fotografie skalného ľadovce neďaleko McCarthy na Aljaške. Jedná sa o ľadovcovú lavicu, ktorá dostala svoje skalné pokrytie, keď bol z prudkých svahov vyššieho pohoria vypadnutý talus. Keď ľadovec prúdil do údolia, stratil sa ľad a sústredil sa na povrch ľadovca.

Čítajte Viac