Kategórie: Viac


Gfeller Leather Utility Tote Bag Viac

Gfeller Leather Utility Tote Bag

Kožená pomôcka Gfeller je perfektným poľným kufríkom pre geológov, geodeta alebo technikov. Gfeller Leather Utility Tote Gfeller Leather Tote je dokonalým príkladom pre geológa, geodeta, inžiniera alebo iného profesionála v odbore. Je to trvanlivé a pevné puzdro na prenášanie tabletového počítača, máp, správ, poznámok, vzoriek alebo nástrojov v teréne.

Čítajte Viac
Atlanta DeLorme Atlas Viac

Atlanta DeLorme Atlas

Kompletné pokrytie mapy Utahu a topografické mapy - veľké 11 "x 15,5" stránky - mapy topo so zadnými cestami - 48 stránok máp - 16 stránok zaujímavostí, informácií a miest na návštevu - mierka: 1: 250 000 (1 "= 4 míle) ) Niektoré navrhované spôsoby použitia tohto atlasu: Naplánujte si víkendové dobrodružstvo v národnom parku Canyonlands Nájdite lyžiarske vybavenie v Park City!

Čítajte Viac
Emeralds: Vášnivý sprievodca Viac

Emeralds: Vášnivý sprievodca

- Smaragdovia, ľudia, ich tajomstvá od Ronalda Ringsruda s predslovom od Johna Koivulu. Tu je jedna z mála kníh, ktoré skutočne pokrývajú drahokam od zeme po prsteň na dámskom prste. Zaoberá sa ložiskami a ťažbou, drahokamami a rezaním,

Čítajte Viac
Atlas Nového Mexika v DeLorme Viac

Atlas Nového Mexika v DeLorme

Kompletné pokrytie cestovnej mapy a topografické mapy v Novom Mexiku - veľké 11 "x 15,5" stránky - topo mapy so zadnými cestami - 61 stránok máp - 11 stránok zaujímavostí, informácií a miest na návštevu - mierka: 1: 300 000 (1 "= 4,7) míle) Niekoľko spôsobov, ako môžete použiť tento atlas: Preskúmajte ruiny Anasazi v Novom Mexiku Nájdite turistické chodníky v Národnom lese Cibola Preskúmajte možnosti rekreácie v blízkosti Carlsbad Caverns Nájdite historické pamiatky a múzeá v okolí lodí Albuquerque hneď podľa priority Pošlite ukážkovú mapu z tejto knihy Niektoré z nich Mapa Symboly Atrakcie / Múzeá Rekreačné kempingy Whitewater Turistické trasy pre rybolov Rekreačné oblasti Prírodné pohony Historické lokality Zjazdové lyžiarske oblasti Unikátne prírodné vlastnosti Prehliadanie voľne žijúcich živočíchov Objavovanie Nového Mexika je teraz jednoduchšie pomocou Atlasu DeLorme a Vestníka!

Čítajte Viac
Atlas Indiana DeLorme Viac

Atlas Indiana DeLorme

Kompletné pokrytie mapy Indiana a topografické mapy - veľké 11 "x 15,5" stránky - topo mapy so zadnými cestami - 47 stránok máp - 17 stránok zaujímavostí, informácií a miest na návštevu - mierka: 1: 156 000 (1 "= 2,5 míle) ) Niektoré navrhované spôsoby použitia tohto atlasu sú: Naplánujte si malebnú cestu na kryté mosty v blízkosti mesta Rockville Preskúmajte, čo ponúka štátny park Indiana Dunes Pozrite sa na vinárstvo v blízkosti Madisonu!

Čítajte Viac
Fosílie a paleontológia Viac

Fosílie a paleontológia

Fosílie Green River Formácia Green River je pre fosílie jednou z najznámejších skalných jednotiek na svete. Gifts That Rock Gifts That Rock - Aké sú najobľúbenejšie darčekové predmety v obchode? Fosílne drahokamy Fosílne drahokamy Mnoho klenotov, ako je koralový, jantárový, ammolit a skamenené drevo, sú fosílie.

Čítajte Viac
Geológia pod nohami v Illinois Viac

Geológia pod nohami v Illinois

Autor: Raymond Wiggers Ďalšie informácie o geológii Illinois s mapami, fotografiami a popismi odborníkov! Táto brožovaná kniha s rozmermi 6 "x 9" má 317 strán, ktoré sú plné podrobných informácií o geológii Illinois. Pozri obsah nižšie. Geológia pod nohami v Illinois Obsah Illinois Späť Kedy: Prehľad 1 Tipy na objavovanie lokalít opísaných v tejto knihe 11 1..

Čítajte Viac
Gem Minerálne súpravy - Gem Minerálne zbierky Viac

Gem Minerálne súpravy - Gem Minerálne zbierky

Súprava na štúdium minerálov z drahokamov Táto zbierka obsahuje pätnásť vzoriek, z ktorých každá predstavuje jeden minerál alebo materiál z polodrahokamov v drsnom (nezrezanom) stave. Príklady drahokamov, ktoré môžu byť zahrnuté: korund, turmalín, obsidián, amazonit, ružový kremeň, granát, skamenené drevo, ametyst, dymový dym, aventurín, chalcedón, achát, jaspis a ďalšie.

Čítajte Viac
Earth Science Records Viac

Earth Science Records

Dozviete sa o najvyšších, najnižších, najhlbších, najsolnejších, najväčších, najmocnejších a ďalších! Najvyššia hora Najvyššia hora Everest má súperov vo výške, nadmorskej výške a vzdialenosti do stredu Zeme. Gifts That Rock Gifts That Rock - Aké sú najobľúbenejšie darčekové predmety v obchode? Najväčší cunami Najväčší cunami Vlna s najvyšším rozbehom bola v zálive Lituya na Aljaške.

Čítajte Viac
Zdroje ropy a zemného plynu v Arktíde Viac

Zdroje ropy a zemného plynu v Arktíde

Mapa: Provincie Hobart M. King, Ph.D., RPG v oblasti arktického oleja a zemného plynu: Geologický prieskum Spojených štátov odhaduje, že sa nachádza viac ako 87% arktického zdroja ropy a zemného plynu (približne 360 ​​miliárd barelov ropy). v siedmich provinciách arktickej oblasti: americká kotlina, arktická oblasť Aljaška, povodie východného Barentsovho mora, povodie východného Grónska, povodie Západného Grónska a východnej Kanady, povodie Západného Sibírska a povodie Jenisej-Khatanga.

Čítajte Viac
Kde nájdete zlato v púšti Viac

Kde nájdete zlato v púšti

James Klein Existuje zlato - zlato! - čakanie na nájdenie v púšti v Kalifornii, Arizone, Novom Mexiku, Utahu a Nevade. Táto kniha je kľúčom k tomu, aby ste urobili ďalší výlet do púšte trochu „bohatším“ s expedíciou na lov zlata. Brožovaná kniha, 135 strán, 5,5 "x 8,5". Kde nájdete zlato v púšti Obsah, KDE NÁJDETE ZLATÉ Kalifornské oblasti 1.

Čítajte Viac
Delenga rieky Selenga (Selenge) Viac

Delenga rieky Selenga (Selenge)

Článok: Hobart M. King, Ph.D., RPG Satelitná snímka delty rieky Selenga: Landsat 5 - obrázok delty rieky Selenga získanej 23. augusta 2010. Delta sa nachádza na juhovýchodnom pobreží jazera Bajkal. Tento obrázok jasne ukazuje rozdelenie delty, meandrujúce kanály na aluviálnej nížine a sedimentom zaťažené vody na delte fronte.

Čítajte Viac
Články o kovoch Viac

Články o kovoch

REE vzácnych zemín Špeciálne kovy používané v mobilných telefónoch, DVD, batériách, magnetoch a mnohých ďalších produktoch. Gifts That Rock Gifts That Rock - Aké sú najobľúbenejšie darčekové predmety v obchode? Zlato Zlato Dôležitý kov pre tisíce rokov - použitie, prieskum, ťažba, výroba. Bláznovo zlato Bláznovo zlato je názov používaný pre pyrit, keď jeho mosadzná farba oklame ľudí, ktorí hľadajú zlato.

Čítajte Viac
Geológia zlata Viac

Geológia zlata

Zbierka článkov o geológii, ťažbe, prieskume a histórii zlata. Prospektovanie zlata - Prospektovanie zlata - história, geografia a geológia prieskumu zlata USGS. Gifts That Rock Gifts That Rock - Aké sú najobľúbenejšie darčekové predmety v obchode? Použitie zlata Použitie zlata Vďaka jedinečným vlastnostiam zlata je ideálne vhodné pre mnohé priemyselné využitie.

Čítajte Viac
Topografický atlas spoločnosti DeLorme Viac

Topografický atlas spoločnosti DeLorme

Celoštátne mapy v jednej knihe Každý Atlas DeLorme poskytuje celoštátne pokrytie ciest a topografických máp pre celý štát v jedinej pohodlnej knihe. Pozri ukážkové mapy nižšie. Akékoľvek štátne lode okamžite podľa prioritnej pošty - topografické mapy - úplné štátne pokrytie - ulice, diaľnice a cesty - všetky verejné cesty - jazerá, rieky a potoky - rampy a prístupové oblasti - kempingy, turistika atď.

Čítajte Viac
Vydanie California Gold and Gems Maps Southern Edition Viac

Vydanie California Gold and Gems Maps Southern Edition

Autor: R.N./M.L. Preston Zbierka 5 veľkých máp pokrývajúcich južnú Kaliforniu. Tieto mapy zobrazujú oblasti prieskumu zlata a striebra a miesta, kde boli nájdené nasledujúce drahokamy a minerály: aktinolit, achát, ametyst, andalusit, andezit, apatit, autunit, aragonit, azurit, anglesit, baryl, beryl, borit, krvný kameň, kalcit , chalkopyrit, chalcedón, chert, chryzokol, dumortierit, epidote, živec, fluorit, fosílie, granát, geody, hematit, ilmenit, kyanit, nefrit, jadeit, jaspis, limonit, magnetit, malachit, uzly, obsidián, olivín, onyx, opyl , opalit, skamenená dlaň, skamenené drevo, psilomelan, kremeň, realgar, rodochrosite, rodonit, ryolit, siderit, scheelit, brada, selenit, serpentín, stibnit, sfalerit, travertín, tyrkys, wollastonit a wulfenit.

Čítajte Viac
Čo sú minerály? Viac

Čo sú minerály?

Minerály sú materiály, ktoré spĺňajú päť požiadaviek. Sú to: 1) prirodzene sa vyskytujúce, 2) anorganické, 3) pevné látky, 4) s určitým chemickým zložením a 5) usporiadaná vnútorná štruktúra. Minerálne Menu andaluzit anhydrit apatia arsenopyrite Augi Azurit Ťaživec bauxit benitoit Beryl Biotit Bornite Calcio Kassiterit chalkopyritu Chlorite chromit chrysoberyl Cinnabar Clinozoisite Copper Cordieritu Corundum Diamond diopsidy Dolomitov Epidot Euclase Živec fluorit Fuchsia Galena Garnet Gaspeite Gold Graphite Gypsum Halit hematit hornblende ilmenit Jadeite kyanit Lepidolite limonitom Magnesite magnetit Malachit Marcasite Molybdenit Monazit Muskovit Nephrite Olivín Orpiment Orthoclase Phlogopite Plagioklas Pyrit Quartz Realgar Rhodochrosite Rhodonit Rutil Scapolite Serpentín Strieborný Sodalit Spinel Spodumene Staurolit Sulfát Mastenec Titanit Topaz Turmintínum Vínum Korintný kôra Korintný kôra Rubínový kôra Korintný kôra Rubínový kôra Rubínový kôra Vínový kôra Korintný minerál Vínový kôrovec Vínový kôra Vône Korintný kôra Vínum kôra Korintný kôra Korintný kôra Korintný kôra Korintný kôra Vínne korytiny

Čítajte Viac
Rubíny a zafíry Viac

Rubíny a zafíry

Fred Ward Rubies a zafíry sú dve odrody klenotu minerálneho korundu. Tieto drahé kamene patria medzi najcennejšie a najžiadanejšie drahokamy na trhu. Sú nakrájané na krásne fazetované kamene a nádherné kabošony, ktoré vykazujú celý rad optických javov. Fred Ward vám hovorí o histórii týchto drahých kameňov, o tom, ako sa ťažia, ako sa hodnotia a ako sú vyrezávané.

Čítajte Viac
Fosílne palivá a obnoviteľná energia Viac

Fosílne palivá a obnoviteľná energia

Ropa a plyn Ropa a plyn Články o rope a zemnom plyne v USA a na celom svete. Gifts That Rock Gifts That Rock - Aké sú najobľúbenejšie darčekové predmety v obchode? Trendy v oblasti obnoviteľnej energie Trendy v oblasti obnoviteľnej energie Rastie využívanie slnečnej, veternej a inej obnoviteľnej energie. Vodotesný papier Vodotesný papier - Neoprávňujte si svoje poznámky a mapy v teréne.

Čítajte Viac
Atlas Arkansas DeLorme Viac

Atlas Arkansas DeLorme

Kompletné pokrytie máp Arkansasu a topografické mapy - veľké 11 "x 15,5" stránky - topo mapy so zadnými cestami - 113 stránok máp - 15 stránok zaujímavostí, informácií a miest na návštevu - mierka: 1: 125 000 (1 "= 1,97 míle) ) Tu je niekoľko spôsobov, ako môžete tento atlas použiť: Naplánujte rodinný výlet do krištáľových baní neďaleko Mt.

Čítajte Viac